Değerli Üyeler,
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Dr. Burak Kaya ve Necmettin Erbakan Üniversitesi, Meram Tıp Fakültesi’nden Dr.Mehmet Dadacı; Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1 Nisan 2016 tarihinde yapılan sınavda başarılı olarak Doçent ünvanı almaya hak kazanmışlardır.
Meslektaşlarımızı kutluyor ve bundan sonraki akademik yaşantılarında başarılar diliyoruz.
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu
![](https://dernek.plastikcerrahi.org.tr//tprecdDATA/Uploads/images/20160401_130412-1.jpg)