Değerli Üyeler,
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nden Asistan Dr. Buğra İpek 18-21 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen 10. BAPRAS kongresine katılarak poster sunumları yapmış ve kongre sonunda düzenlenen “Young Plastic Surgeon Prize” ödülünü kazanan 4 kişiden biri olmuştur.
Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
![](https://dernek.plastikcerrahi.org.tr//tprecdDATA/Uploads/images/ipek-bugra.jpg)