20 Aralık 2017

Cerrahi Olmayan Estetik İşlemler Kursu Ardından Teşekkür..

Değerli Meslektaşlarımız,

"Cerrahi Olmayan Estetik İşlemler" Kursu Pazar günü sona erdi. Toplantıya yüksek bir katılım ve ilgi vardı. Cerrahi dışı estetik işlemler 15 oturumda 50 eğitmen tarafından videolar eşliğinde tartışıldı, 25 uygulama canlı yayınlandı. Sunumlar gerek içerik, gerekse teknik açıdan üst düzeydeydi. Görüntü ve ses sistemleri kusursuzdu. Firmaların ilgisi ve desteği yüksekti. Program çok uzun ve yoğun olmasına karşın, erken ve geç saatlerde bile salonda yer bulmakta zorlanıldı. Katılım sayısı 250'nin üzerinde idi. Camiamıza yakışan bir toplantı gerçekleşti. 

Bu toplantı, hem konuya üyelerimizin ilgisinin ne kadar yüksek olduğunu, hem de meslektaşlarımızın dünya standartlarının üzerinde bir toplantıyı gerçekleştirebilecek bilgi ve deneyim birikimine ve teknik kapasiteye sahip olduklarını göstermiştir. Kursa katılan Dermatoloji Uzmanlarının ve diğer branş hekimlerinin katkısı büyük olmuş, farklı branşların bakış açısını görmek ufuk açıcı olmuştur. Bu alanda Dermatoloji ile birlikte yapılacak ortak toplantılara öncülük edecektir. İki anabilim dalının ortak hareket etmesi, bu tür prestijli toplantıların tekrarlanması, gerek endüstri desteği, gerekse Bakanlığa karşı güçlü bir duruş sergilemek açısından büyük önem taşımaktadır.

Toplantının düzenlenmesine katkıda bulunan Yönetim Kurulu ve Düzenleme Kurulu üyelerine, özenle hazırlamış oldukları sunumları ve uygulamaları için tüm eğitmenlere, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar programı ilgiyle takip edip salonu dolduran tüm meslektaşlarımıza, stant açıp malzeme ve cihaz temin ederek toplantıyı destekleyen tüm firma yöneticilerine, teknik açıdan zor bir organizasyonu hiçbir aksaklık yaşatmadan kusursuz bir şekilde sürdüren Valör firması yöneticilerine ve çalışanlarına, bize gerekli alt yapıyı ve servisi sağlayan Grand Hyatt Otel yöneticilerine ve çalışanlarına, son olarak, toplantıyı başından beri destekleyen ve katılarak değerli deneyimlerini aktaran sayın Prof. Dr. Onur Erol Hocamıza en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu


Aşağıdaki linklerden kurs fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar 1
Fotoğraflar 2 

 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 

Adres:
Tahran Cad. Billur Sokak No: 35 / 3
Kavaklıdere - ANKARA
Tel: +90 (312) 427 22 23
Faks: +90 (312) 427 52 73
e-Posta: [email protected]

Tüm Hakları Saklıdır.
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
© 2024

Banka Hesap Numarası

Türkiye İş Bankası Kavaklıdere Şubesi
TÜRK PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ DERNEĞİ
IBAN No: TR 58 0006 4000 0014 2090 764560


Vakıfbank Hastaneler Şubesi
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
İBAN No: TR58 0001 5001 5800 7314 8096 38