Değerli Üyeler,
Alman Plastik Cerrahi Derneğinin TPRECD katkısıyla Bremen’de 28.02.-02.03.2019 tarihlerinde gerçekleştireceği “2nd State Of Art Plastic Surgery” adlı toplantının programına http://www.soap-meeting-bremen.de adresinden ulaşabilirsiniz.
Dernek olarak, geçmiş yıllarda ulusal kongremizde “Türk-Alman Oturumu” olarak toplantılar düzenlemiştik ve yurt dışındaki meslektaşlarımız ile ortak toplantılar düzenlemeyi önemsiyoruz.
İlgilenen meslektaşlarımızın bilgisine sunarız.
Saygılarımızla
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
![](https://dernek.plastikcerrahi.org.tr//tprecdDATA/Uploads/images/SOAP-Meeting-2019---Program-1.jpg)