16 Temmuz 2019

​Estetik Meme Cerrahisi Toplantısı Ardından...

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneğinin Değerli Üyeleri,

Derneğimizin 12-14 Temmuz 2019 tarihleri arasında Van’da düzenlemiş olduğu "Estetik Meme Cerrahisi" konulu Doğu Anadolu Bölge toplantısı Van Yüzüncüyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı ev sahipliğinde yapıldı. 

Toplantıya Belarus'tan Dr. Dmitry Batiukov ile birlikte toplam 100 kişi katıldı. Toplantıda estetik meme cerrahisindeki güncel yaklaşımlar ve meme implant teknolojisindeki son gelişmeler her yönüyle detaylı olarak konuşuldu ve tartışıldı. Ayrıca ilk gün halkada açık olan ve yoğun bir katılımla Pınar Ayhan ve Dr. Serra Menekay, Milli Mücadelede Anadolu kadınının rolünü anlatan duygu yüklü bir konuşma yaptılar.

Sosyal program kapsamında; Akdamar Adası ve Kilisesi, Van Kalesi, Urartu Dönemi Gümüş İşçiliği Atölyesi ve Van Kedi Evi ziyaretleri yapıldı. Sosyal programla katılımcılarımızın birbirleriyle keyifli bir ortamda daha fazla kaynaşmaları, gün içindeki yorgunluklarını atmaları ve yöresel lezzetleri tatma olanağı sağlandı. 

Öncelikle Doğu Anadolu Bölge Temsilcimiz Dr. Canser Yılmaz Demir olmak üzere, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri  Dr. Ömer Faruk Koçak ve Dr. Yılmaz Sultanoğlu'na ev sahiplikleri için; Türkiye’nin dört bir yanından gelerek bilgi ve deneyimlerini samimi olarak paylaşan değerli konuşmacılara ve katılımcılara tekrar teşekkür ederiz. 

Toplantı fotoğraflarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://estetikmemecerrahisi2019.org/galeri/

Saygılarımızla.

Dr. Şükrü Yazar
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Adına
Bilimsel İşler Sorumlusu

 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 

Adres:
Tahran Cad. Billur Sokak No: 35 / 3
Kavaklıdere - ANKARA
Tel: +90 (312) 427 22 23
Faks: +90 (312) 427 52 73
e-Posta: [email protected]

Tüm Hakları Saklıdır.
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
© 2022

Banka Hesap Numarası
Türkiye İş Bankası Kavaklıdere Şubesi
Hesap Adı: Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
Şube Kodu: 4209
IBAN No: TR5800064000001 4209 0764560